Licensing Procedure for Nurses and Midwives from 2018
Slauga. Mokslas ir praktika viršelis 2017 Nr. 3 (243)
Useful Information
Į Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro Tarptautinio bendradarbiavimo ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjos Loretos Gudelienės-Gudelevičienės klausimus atsako Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktorė Nora Ribokienė
Published 2020-08-31
PDF

Keywords

nurse
midwive
licensing procedure

How to Cite

Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktorė Nora Ribokienė Į S. priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro T. bendradarbiavimo ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjos L. G.-G. klausimus atsako (2020) “Licensing Procedure for Nurses and Midwives from 2018”, Slauga. Mokslas ir praktika, (3 (243), pp. 12-13. Available at: https://www.journals.vu.lt/slauga/article/view/19395 (Accessed: 11August2022).

Abstract

Į Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro Tarptautinio bendradarbiavimo ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjos Loretos Gudelienės-Gudelevičienės pateiktus klausimus atsako Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktorė Nora Ribokienė.

PDF